Ons kasteel beschikt over 20 sfeervolle hotelkamers, elk met een eigen stijl en kleurenpalet. De bijzondere ambiance van het eeuwenoude kasteel, waarvan de fundamenten dateren uit de 12e eeuw, is voelbaar.
Alle kamers zijn voorzien van douche of bad, tv, telefoon en gratis wifi. Enkele kamers is tevens voorzien van airco.
Wij beschikken over 6 kamertypes:
Comfort kamer
Deze comfortabele tweepersoonskamer beschikt over een flatscreen tv en een iPod-dockingstation.
Deluxe kamerDeze ruimere tweepersoonskamer beschikt over een flatscreen tv en een iPod-dockingstation.
FamiliekamerDeze split-level kamer heeft twee flatscreen tv’s en een iPod-dockingstation en beschikt over airco.
Junior SuiteDeze zeer ruime comfortabele kamer heeft een flatscreen tv en een iPod-dockingstation. De kamer beschikt over een ruime zithoek en airco.
BruidssuiteDeze zeer ruime luxe kamer heeft een grote flatscreen tv en een iPod-dockingstation. De kamer beschikt over een ruime zithoek en airco en op de badkamer vindt u een jacuzzi en regendouche.